Pirotoks oferuje działania skoncentrowane na ochronie życia i mienia. Dlatego dostarczane przez nas usługi ppoż. wpasują się w oczekiwania zarządzających obiektami biurowymi lub użyteczności publicznej. W trosce o komfort Twoich pracowników oraz klientów wybierz nasze usługi w pakietach lub pojedynczo.

Dźwiękowy System Ostrzegawczy
Dźwiękowy System Ostrzegawczy

Dźwiękowy System Ostrzegawczy (DSO) jest jednym z elementów zapewniających bezpieczeństwo w obiektach budowlanych. Oferujemy projekt, montaż i serwis DSO.

System Detekcji Gazu
System Detekcji Gazu

Zadaniem elektronicznych systemy detekcji gazów wybuchowych jest sygnalizacja pojawienia się niebezpiecznych stężeń gazów. Sprawdź naszą ofertę.

Oddzielenia przeciwpożarowe
Oddzielenia przeciwpożarowe

Szukasz ścian i drzwi przeciwpożarowych lub przepustów instalacyjnych? Oferujemy indywidualne projekty oraz montaż w Twojej firmie!

Zabezpieczanie konstrukcji
Zabezpieczanie konstrukcji

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe gwarantuje również solidnie zabezpieczona konstrukcja. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem farb i mas pęczniejących, impregnatów i okładzin

Drzwi przeciwpożarowe
Drzwi przeciwpożarowe

Poznaj szeroki asortyment drzwi przeciwpożarowych. Stalowe, drewniane, a może przeszklone? Wybierz wariant dla siebie!

Oddymianie
Oddymianie

Aby zapewnić najwyższy standard bezpieczeństwa oferujemy systemy oddymiania.

Sprzęt gaśniczy
Sprzęt gaśniczy

W naszym asortymencie znajdą Państwo profesjonalny sprzęt gaśniczy. Nasi eksperci pomogą wybrać produkty niezbędne w Państwa firmie.

Gazy techniczne
Gazy techniczne

Oferujemy szeroki asortyment gazów technicznych. Na zamówienie klienta możemy sprowadzić produkty, których nie mamy na stałe w ofercie.

Dokumentacja
Dokumentacja

Potrzebujesz dokumentacji związanej z systemem przeciwpożarowym? Zapewniamy niezbędny komplet formalności!

Znaki przeciwpożarowe i ewakuacyjne
Znaki przeciwpożarowe i ewakuacyjne

Zapewniamy odpowiednie oznakowanie w firmie. Obecność tablic i znaków jest regulowana przepisami prawa, a w przypadku wystąpienia sytuacji zagrożenia, pomaga ludziom w sprawnym opuszczeniu budynku.