Systemy przeciwpożarowe i sprzęt ppoż.

Pirotoks oferuje działania skoncentrowane na ochronie życia i mienia. Dlatego dostarczane przez nas systemy przeciwpożarowe wpasują się w oczekiwania zarządzających obiektami różnego typu. Zadaniem systemu ppoż. jest wykrycie oraz sygnalizowanie zagrożeń pożarowych w obiektach mieszkalnych i budynkach użyteczności publicznej. Systemy składają się z detektorów ognia i dymu, centrali sterującej oraz urządzeń gaśniczych. Mamy ogromne doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu instalacji ppoż. z uwzględnieniem wszystkich wymogów w zakresie bezpieczeństwa oraz obowiązujących norm prawnych. W naszej ofercie znajduje się także sprzęt przeciwpożarowy, w tym sprzęt gaśniczy, oświetlenie ewakuacyjne, czy znaki ppoż. Dostarczamy również drewniane, aluminiowe i stalowe drzwi przeciwpożarowe.

Jakie są systemy przeciwpożarowe?

Podstawową formą zabezpieczenia przeciwpożarowego są projektowane przez nas systemy przeciwpożarowe. Do ich popularnych form zaliczają się systemy oddymienia, detekcji, gaśnicze oraz sygnalizacji pożaru. W naszej ofercie znajdą Państwo różne systemy ppoż, różniące się stosowanym środkiem gaśniczym. Najczęściej wybierane są systemy przeciwpożarowe gaszenia wodą, których podstawowym zadaniem jest rozprowadzenie wody bezpośrednio nad źródłem pożaru. Gaśnicze systemy ppoż można jeszcze podzielić na tryskaczowe oraz zraszaczowi. Mamy bardzo duże doświadczenie w projektowaniu, budowie i montażu niezawodnych systemów przeciwpożarowych, obejmujących centralę sterującą oraz stałe zbiorniki z wybranym środkiem gaśniczym. Nawet najprostszy system ppoż to gwarancja bezpieczeństwa całego budynku.

Dźwiękowy System Ostrzegawczy
Dźwiękowy System Ostrzegawczy

Dźwiękowy System Ostrzegawczy (DSO) jest jednym z elementów zapewniających bezpieczeństwo w obiektach budowlanych. Oferujemy projekt, montaż i serwis DSO.

Sprzęt gaśniczy
Sprzęt gaśniczy

W naszym asortymencie znajdą Państwo profesjonalny sprzęt gaśniczy. Nasi eksperci pomogą wybrać produkty niezbędne w Państwa firmie.

Gazy techniczne
Gazy techniczne

Oferujemy szeroki asortyment gazów technicznych. Na zamówienie klienta możemy sprowadzić produkty, których nie mamy na stałe w ofercie.

Dokumentacja
Dokumentacja

Potrzebujesz dokumentacji związanej z systemem przeciwpożarowym? Zapewniamy niezbędny komplet formalności!

Znaki przeciwpożarowe i ewakuacyjne
Znaki przeciwpożarowe i ewakuacyjne

Zapewniamy odpowiednie oznakowanie w firmie. Zobacz naszą ofertę, która obejmuje znaki ewakuacyjne, tablice BHP, znaki informacyjne i ostrzegawcze.